BackBack

MBAJTES QIRIU FOR 3 GREEN/PINK 20Χ14Χ8 / CODE 2-70-642-0037

Lek 2,700 Lek 2,160

MBAJTES QIRIU FOR 3 GREEN/PINK 20Χ14Χ8 / CODE 2-70-642-0037

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTES QIRIU FOR 3 GREEN/PINK 20Χ14Χ8 /

CODE 2-70-642-0037

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.