BackBack

MACE POLYRESIN IN MULTI COLOR 12X8X23CM/CODE 3-70-547-0424

Lek 3,800 Lek 2,280

MACE POLYRESIN IN MULTI COLOR 12X8X23CM/ CODE 3-70-547-0424

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MACE POLYRESIN IN MULTI COLOR 12X8X23CM/

CODE 3-70-547-0424

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.