BackBack

LULE VELVET FLOWER DECO RED 20Χ20 / CODE 2-70-758-0012

Lek 900 Lek 720

LULE VELVET FLOWER DECO RED 20Χ20 / CODE 2-70-758-0012

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

LULE VELVET FLOWER DECO RED 20Χ20 /

CODE 2-70-758-0012

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.