BackBack

LULE TE THATA BOUQUET BLUE 150CM/CODE BIR 104

Lek 5,800 Lek 3,480

LULE TE THATA BOUQUET BLUE  150CM/ CODE BIR 104

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

LULE TE THATA BOUQUET BLUE  150CM/

CODE BIR 104

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.