BackBack

LULE DEGE ARTIFICIALE 85CM/CODE LOL9920K6

Lek 2,000 Lek 1,600

LULE DEGE ARTIFICIALE 85CM/ CODE LOL9920K6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

LULE DEGE ARTIFICIALE 85CM/

CODE LOL9920K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.