BackBack

LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET WHITE H30 / CODE 3-85-505-0085

Lek 1,400 Lek 1,120

LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET WHITE H30 / CODE 3-85-505-0085

E shitur

Përshkrimi i Produktit

LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET WHITE H30 /

CODE 3-85-505-0085

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.