BackBack

LEKUNDESE garden swing hanging /CODE PAK135-000011

Lek 24,900

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Lekundese  verande  metal i zi-pp natyral-bezhë e errët 110x100x202cmNëse jeni duke kërkuar momente relaksi në ballkon apo në kopsht me estetikën dhe cilësinë e paketos, atëherë kjo...

beigebeige
Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Lekundese  verande  metal i zi-pp natyral-bezhë e errët 110x100x202cm

Nëse jeni duke kërkuar momente relaksi në ballkon apo në kopsht me estetikën dhe cilësinë e paketos, atëherë kjo lekundese  është zgjidhja ideale për ju.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej metali me cilësi të lartë me rezistencë të lartë ndaj konsumit dhe kohës. Ndërtim i fortë i përshtatshëm për t'u përdorur në kopshtin tuaj ose në ballkonin tuaj. Ngjyra bezhe 
Veshje PP: polipropileni i përforcuar
Paketa përfshin edhe jastëkun që i përshtatet saktësisht madhësisë së krevatit. Është prej pëlhure dhe ofrohet në ngjyrë bezhë. Rreshtimi i jastëkut me shkumë që ofron rehati dhe qëndrueshmëri të sediljeve.

Diametri i bazës metalike: 100 cm
Dimensionet e ndenjeses
Gjatësia: 110 cm
Thellësia: 70 cm
Lartësia: 115 cm

Dimensionet e përgjithshme të lekundeses
Gjatësia: 110 cm
Thellësia: 100 cm
Lartësia: 202 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

Gross Weight 19
Net Weight product 18
Pcs per Stack 10
Stackable Volume Step 0,2
Lenght product 110
Width product 100
Height product 202
Material METAL - FABRIC - PP
Color BLACK - NATURAL - BEIGE
K/D YES
Number product package 4
Package pcs 1
Dimension package 119x110x71 195x7x7 100x100x30 (40x30x20 μπαίνει μέσα στη κούνια)
CBM pcs 1,05
CBM package 1,05
Volume weight product 233,066
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.