BackBack

KOSH BANJE METAL/BAMBOO BLACK 5LT 28X14X29CM/CODE 6-65-373-0009

Lek 3,000 Lek 2,400

KOSH BANJE METAL/BAMBOO BLACK 5LT 28X14X29CM/ CODE 6-65-373-0009

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOSH BANJE METAL/BAMBOO BLACK 5LT 28X14X29CM/

CODE 6-65-373-0009

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.