BackBack

KORNIZE RESIN PHOTO FRAME LEAF GOLDEN 13Χ18 (1H)/CODE 3-30-446-0063

Lek 2,000

CODE 3-30-446-0063

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 3-30-446-0063
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.