BackBack

KORNIZE RESIN PHOTO FRAME GOLDEN 15Χ20 (2H)/CODE 3-30-446-0067

Lek 2,500

CODE  3-30-446-0067

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-30-446-0067
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.