BackBack

Kornize PHOTO FRAME SILVER 13X18/CODE FAM517

Lek 1,400 Lek 1,120

Kornize PHOTO FRAME SILVER 13X18/ CODE FAM517

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Kornize PHOTO FRAME SILVER 13X18/

CODE FAM517

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.