BackBack

Kornize PHOTO FRAME SILVER 10X15/CODE FAM516

Lek 1,100 Lek 880

Kornize PHOTO FRAME SILVER 10X15/ CODE FAM516

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Kornize PHOTO FRAME SILVER 10X15/

CODE FAM516

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.