BackBack

KORNIZE PHOTO FRAME 20627-57-YG GOLD COLOR 19x1,8x24cm/CODE 279-222-163

Lek 2,500 Lek 2,000

KORNIZE PHOTO FRAME 20627-57-YG GOLD COLOR 19x1,8x24cm/ CODE 279-222-163

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE PHOTO FRAME 20627-57-YG GOLD COLOR 19x1,8x24cm/

CODE 279-222-163

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.