BackBack

KORNIZE METALIKE 20X25CM/CODE3-30-288-0100

Lek 3,600 Lek 2,520

KORNIZE METALIKE 20X25CM/ CODE3-30-288-0100

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE METALIKE 20X25CM/

CODE3-30-288-0100

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.