BackBack

Kornize METAL SILVER PLATED 10X15(1Η)

Lek 800 Lek 480

Kornize METAL SILVER PLATED 10X15(1Η) code 3-30-288-0066

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Kornize METAL SILVER PLATED 10X15(1Η)

code 3-30-288-0066

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.