BackBack

KORNIZE METAL FRAME 5X7" 13X18CM/CODE FAM102

Lek 1,500 Lek 1,200

KORNIZE METAL FRAME 5X7" 13X18CM/ CODE FAM102 Reference: FAM102 Height:18Length:13Width:1,5

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE METAL FRAME 5X7" 13X18CM/

CODE FAM102

Reference:
FAM102
Height:18
Length:13
Width:1,5
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.