BackBack

KORNIZE IN PERLE 13X18CM/CODE 3-30-056-1698

Lek 4,700 Lek 2,820

KORNIZE IN PERLE 13X18CM/ CODE 3-30-056-1698

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE IN PERLE 13X18CM/

CODE 3-30-056-1698

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.