BackBack

Kornize FRAME SILVER-LANDSCAPE 15X20CM/CODE FAM223

Lek 1,400 Lek 1,120

Kornize FRAME SILVER-LANDSCAPE 15X20CM/ CODE FAM223

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Kornize FRAME SILVER-LANDSCAPE 15X20CM/

CODE FAM223

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.