BackBack

KORNIZE FOTOGRAFIE POLYRESIN PHOTO FRAME GOLD 20Χ25(2Η) / CODE 3-30-634-0152

Lek 3,500 Lek 2,100

KORNIZE FOTOGRAFIE POLYRESIN PHOTO FRAME GOLD 20Χ25(2Η) / CODE 3-30-634-0152

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTOGRAFIE POLYRESIN PHOTO FRAME GOLD 20Χ25(2Η) /

CODE 3-30-634-0152

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.