BackBack

KORNIZE FOTOGRAFIE POLYRESIN FRAME IN ANTIQUE SILVER COLOR 15X20 (24X2,5Χ28) 2H /CODE 3-30-117-0048

Lek 4,000 Lek 2,400

KORNIZE FOTOGRAFIE POLYRESIN FRAME IN ANTIQUE SILVER COLOR 15X20 (24X2,5Χ28) 2H / CODE 3-30-117-0048

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTOGRAFIE POLYRESIN FRAME IN ANTIQUE SILVER COLOR 15X20 (24X2,5Χ28) 2H /

CODE 3-30-117-0048

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.