BackBack

KORNIZE FOTO RESIN GOLDEN 15Χ10 CM/CODE3-30-167-0046

Lek 1,300

KORNIZE FOTO RESIN GOLDEN 15Χ10 CM/ CODE 3-30-167-0046

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO RESIN GOLDEN 15Χ10 CM/

CODE 3-30-167-0046

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.