BackBack

KORNIZE FOTO RESIN GOLDEN 13Χ18CM/CODE 3-30-167-0047

Lek 1,500

KORNIZE FOTO RESIN GOLDEN 13Χ18CM/ CODE 3-30-167-0047

E shitur

Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO RESIN GOLDEN 13Χ18CM/

CODE 3-30-167-0047

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.