BackBack

KORNIZE FOTO POLYRESIN PHOTO FRAME ANT. WHITE/GREY 10Χ15CM/CODE 3-30-634-0119

Lek 1,900 Lek 1,520

KORNIZE FOTO POLYRESIN PHOTO FRAME ANT. WHITE/GREY 10Χ15CM/ CODE 3-30-634-0119

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO POLYRESIN PHOTO FRAME ANT. WHITE/GREY 10Χ15CM/

CODE 3-30-634-0119

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.