BackBack

KORNIZE FOTO POLYRESIN FRAME GOLDEN/CREAM COLOR 13X18 (2Η)/CODE 3-30-634-0086

Lek 1,760

KORNIZE FOTO POLYRESIN FRAME GOLDEN/CREAM COLOR 13X18 (2Η)/ CODE 3-30-634-0086

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO POLYRESIN FRAME GOLDEN/CREAM COLOR 13X18 (2Η)/

CODE 3-30-634-0086

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.