BackBack

KORNIZE FOTO METAL PHOTO FRAME WHITE/SILVER 13Χ18CM/CODE 3-30-056-1778

Lek 3,000 Lek 1,800

KORNIZE FOTO METAL PHOTO FRAME WHITE/SILVER 13Χ18CM/ CODE 3-30-056-1778

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO METAL PHOTO FRAME WHITE/SILVER 13Χ18CM/

CODE 3-30-056-1778

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.