BackBack

KORNIZE FOTO METAL$GLASS 10X15CM/CODE FAM109

Lek 1,500 Lek 1,200

KORNIZE FOTO METAL$GLASS 10X15CM/ CODE FAM109 Reference: FAM109 Height:15Length:10Width:1,5

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO METAL$GLASS 10X15CM/

CODE FAM109

Reference:
FAM109
Height:15
Length:10
Width:1,5
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.