BackBack

KORNIZE FOTO METAL FRAME 20X15CM/CODE FAM316

Lek 2,000 Lek 1,600

KORNIZE FOTO METAL FRAME 20X15CM/ CODE FAM316

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO METAL FRAME 20X15CM/

CODE FAM316

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.