BackBack

KORNIZE FOTO 13X18CM/CODE ZEK254

Lek 2,900 Lek 1,740

KORNIZE FOTO 13X18CM/ CODE ZEK254 Reference: ZEK254 Height:23,5Length:18,3Width:1,8

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO 13X18CM/

CODE ZEK254

Reference:
ZEK254
Height:23,5
Length:18,3
Width:1,8
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.