BackBack

KORNIZE FOTO 13X18CM/CODE FAM202

Lek 1,800 Lek 1,440

KORNIZE FOTO 13X18CM/ CODE FAM202 Reference: FAM202 Height:27Length:22Width:1,5

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
KORNIZE FOTO 13X18CM/
CODE FAM202
Reference:
FAM202
Height:27
Length:22
Width:1,5
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.