BackBack

KORNIZE FOTO 10X15CM/CODE FAM204

Lek 1,600 Lek 1,280

KORNIZE FOTO 10X15CM/ CODE FAM204 Reference: FAM204 Height:25,5Length:20,5Width:1,5

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
KORNIZE FOTO 10X15CM/
CODE FAM204
Reference:
FAM204
Height:25,5
Length:20,5
Width:1,5
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.