BackBack

KORNIZE ANTIQUE SILVER 15X20 CM/CODE 3-30-634-0110

Lek 2,800 Lek 1,680

KORNIZE ANTIQUE SILVER 15X20 CM/ CODE 3-30-634-0110

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE ANTIQUE SILVER 15X20 CM/

CODE 3-30-634-0110

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.