BackBack

KOMODINE WOODEN DRESSER WHITE 120X42X165

Lek 47,400 Lek 37,920

KOMODINE WOODEN DRESSER WHITE 120X42X165 CODE / 6-50-687-0010

E shitur

Përshkrimi i Produktit

KOMODINE WOODEN DRESSER WHITE 120X42X165

CODE / 6-50-687-0010

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.