BackBack

KOMODINE WHITE/PINK 76X38X86 CODE 3-50-106-0068

Lek 50,500 Lek 25,250

KOMODINE WHITE/PINK 76X38X86 CODE 3-50-106-0068

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMODINE WHITE/PINK 76X38X86

CODE 3-50-106-0068

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.