BackBack

KOMODINE WHITE/NATURAL 80X40X92 / CODE 3-50-147-0095

Lek 65,800 Lek 32,900

KOMODINE  WHITE/NATURAL 80X40X92 / CODE 3-50-147-0095

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMODINE  WHITE/NATURAL 80X40X92 /

CODE 3-50-147-0095

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.