BackBack

KOMODINE DRURI KUQ E ZI 45X34X55 / CODE NEZ112

Lek 26,700 Lek 13,350

KOMODINE DRURI KUQ E ZI 45X34X55 / CODE NEZ112

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMODINE DRURI KUQ E ZI 45X34X55 /

CODE NEZ112

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.