BackBack

KOMODINE PELHURE COVER (COTTON)/ PU LEATHER/ 59X47X72CM / CODE 3-50-172-0002

Lek 29,750 Lek 12,000

KOMODINE   PELHURE COVER (COTTON)/ PU LEATHER/ 59X47X72 CN/ CODE 3-50-172-0002

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMODINE   PELHURE COVER (COTTON)/ PU LEATHER/ 59X47X72 CN/

CODE 3-50-172-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.