BackBack

KOMEDINE golden oak-white antique color 49x41x47cm / CODE PAK173-000024

Lek 12,800 Lek 11,520

KOMEDINE golden oak-white antique color 49x41x47cm / CODE PAK173-000024

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMEDINE golden oak-white antique color 49x41x47cm /

CODE PAK173-000024

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.