BackBack

KOLLTUK W/FRINGES RED 67X71X70CM/CODE 3-50-104-0360

Lek 40,200 Lek 24,120

KOLLTUK W/FRINGES RED 67X71X70CM/ CODE 3-50-104-0360

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOLLTUK W/FRINGES RED 67X71X70CM/

CODE 3-50-104-0360

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.