BackBack

DIVAN & KREVAT TRESH ME NGJYRA 182x81x84 / CODE PAK024-000011

Lek 38,500

KOLLTUK TRESH ME NGJYRA 182x81x84 / CODE PAK024-000011     Poltroni-krevat 3-vendësh Pëlhurë Freddo shumëngjyrëshe (bezhë - blu - e verdhë - jeshile - kafe) 182x81x84 cm Ju pëlqejnë linjat minimale...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOLLTUK TRESH ME NGJYRA 182x81x84 /

CODE PAK024-000011

 

 

Poltroni-krevat 3-vendësh Pëlhurë Freddo shumëngjyrëshe (bezhë - blu - e verdhë - jeshile - kafe) 182x81x84 cm

Ju pëlqejnë linjat minimale në hapësirë, duke kërkuar kryesisht për prakticitet dhe rehati në shtëpi?
Keni nevojë për një divan për dhomën e ndenjes, dhomën apo zyrën që mund të kthehet në krevat në çdo kohë me një lëvizje?
Nëse po, atëherë divani-krevat Freddo është për ju. Me një dizajn ergonomik, materiale me cilësi të lartë dhe detaj të krahut të pjerrët që përshtatet sipas përdorimit.

Specifikimet:
*Ndërtuar nga brenda nga një kornizë metalike e përforcuar për rezistencë më të madhe ndaj peshës dhe qëndrueshmëri me kalimin e kohës.
*Ka një mekanizëm metalik “click-clack” të lehtë për t’u përdorur që me një lëvizje të vetme e kthen divanin në krevat dhe anasjelltas.
*Tapiceri me një pëlhurë mbresëlënëse të kombinimeve të ngjyrave: Bezhë, blu, e verdhë, jeshile, kafe: cilësi e lartë dhe rezistencë ndaj konsumit.
*Shpina mund të mbështetet edhe në një pozicion të ndërmjetëm për më shumë momente relaksi.
*Skajet e divanit mund të mbështeten në formën e një krahu.
*Dizajn katror me tegela të përforcuara në pjesën e pasme dhe të sediljes.
*Divani ka 4 kembe metalike elegante ne ngjyre natyrale me mbrojtes per mbeshtetje sa me te mire dhe per te mbrojtur dyshemene nga demtimet e padeshiruara. Gjithashtu, pjesa e pasme ka një këmbë të brendshme metalike të fshehur për mbështetje më të përforcuar kur bëhet shtrat.

Një zgjidhje e zgjuar dhe praktike për shtëpinë apo zyrën.

Dimensioni i divanit:
Gjatësia: 182 cm.
Gjerësia: 81 cm.
Lartësia: 84 cm.

Dimensioni i shtratit:
Gjatësia: 182 cm.
Gjerësia: 110 cm.
Lartësia: 42 cm.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.