BackBack

POLTRON LEGS PETROL 62X60X75CM / CODE 3-50-176-0024

Lek 67,200 Lek 31,900

POLTRON  LEGS PETROL 62X60X75 /  CODE 3-50-176-0024

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

POLTRON  LEGS PETROL 62X60X75 / 

CODE 3-50-176-0024

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.