BackBack

KOKE PRIIFTI "HANGER PESCARA METAL G4brown 37x37x174,5cm" / CODE AR-14620026

Lek 6,800 Lek 5,440

KOKE PRIIFTI "HANGER PESCARA METAL G4brown 37x37x174,5cm" / CODE AR-14620026

E shitur

Përshkrimi i Produktit

KOKE PRIIFTI "HANGER PESCARA METAL G4brown 37x37x174,5cm" /

CODE AR-14620026

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.