BackBack

KARRIGE POLIPROPILENI ME KEMBE DRURI E ZEZE 46X50X82 / CODE PAK029-000035

Lek 2,800

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE POLIPROPILENI ME KEMBE DRURI E ZEZE 46X50X82 / CODE  PAK029-000035Jeni duke kërkuar për një ndenjëse me një dizajn modern që kombinon në mënyrë harmonike dizajnin...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE POLIPROPILENI ME KEMBE DRURI E ZEZE 46X50X82 / CODE  PAK029-000035

Jeni duke kërkuar për një ndenjëse me një dizajn modern që kombinon në mënyrë harmonike dizajnin inovativ me materialet e qëndrueshme. Nëse po, atëherë karrigia Julita është zgjedhja juaj. Një ndenjëse moderne që do të rinovojë ndjeshëm dekorin tuaj.

Specifikimet:
Mbrapa dhe sedilja teke prej polipropileni (PP) 1950g/m³ (100% material i riciklueshëm).
Mbështetje në 4 këmbë të përforcuara prej druri ahu, të integruara me krahë metalikë të zinj. Skajet e këmbëve kanë mbulesa plastike mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 46 cm.
Thellësia: 50 cm.
Lartësia: 82 cm.
Lartësia e sediljes: 47 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

 

ATTRIBUTES
Net Weight product 4.075
Lenght product 46
Width product 50
Height product 82
Minimum height product 47
Material PP 1950g/m³- BEECH WOOD-METAL
Color BLACK - OAK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 4
Dimension package 58x52x53
CBM pcs 0.04
CBM package 0.16
Real Weight product 4.075
Volume weight product 7.992


Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.