BackBack

KARRIGE metal-pe rattan brown/CODE PAK140-000029

Lek 11,450

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  KARRIGE metal-pe bastun prej palme kaftSpecifikimet:* Kornizë prej metali.* Sedilja dhe pjesa e pasme e bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse PE , * Qëndrueshmëri e lartë: e...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

KARRIGE metal-pe bastun prej palme kaft

Specifikimet:
* Kornizë prej metali.
* Sedilja dhe pjesa e pasme e bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse PE , 
* Qëndrueshmëri e lartë: e përshtatshme për përdorim të jashtëm
* Produkt i grumbullueshëm: ofron transport dhe ruajtje të lehtë.
* E disponueshme ne ngjyre: kafe.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 60 cm
Thellësia: 56 cm
Lartësia: 85 cm
Lartësia e sediljes: 46 cm
Lartësia e shpinës: 30 / 47 cm
Gjatësia e sediljes: 46 cm
Thellësia e sediljes: 45 cm

Komentet:
Paketuar - Nuk kërkohet montim.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.