BackBack

KANE QELQI GLASS JUG CLEAR 1L Y24/CODE 6-60-504-0047

Lek 600 Lek 420

KANE QELQI GLASS JUG CLEAR 1L Y24/ CODE 6-60-504-0047

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KANE QELQI GLASS JUG CLEAR 1L Y24/

CODE 6-60-504-0047

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.