BackBack

Kabinet këpucësh sonoma 60x34.5x91.5cm/CODE PAK123-000029

Lek 9,000

Kabinet sonoma 60x34.5x91.5cmJeni në kërkim të një ndërtimi cilësor të kombinuar me ergonominë dhe prakticitetin për shtëpinë tuaj? Nëse po, atëherë kabineti i këpucëve SANTO është ajo që ju nevojitet.E dizenjuar...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
Kabinet sonoma 60x34.5x91.5cm

Jeni në kërkim të një ndërtimi cilësor të kombinuar me ergonominë dhe prakticitetin për shtëpinë tuaj? Nëse po, atëherë kabineti i këpucëve SANTO është ajo që ju nevojitet.
E dizenjuar me finesë që të mund të "qëndrojë" kudo, ofron hapësira të mëdha ruajtjeje dhe organizimi që nuk duken në shikim të parë.
Raft këpucësh SANTO dhe i dha fund rrëmujës së këpucëve të hedhura.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje druri letre dhe MDF.
* Përfshin: 2 derë me varëse – kabinet dhe 3 rafte të brendshme
* Kapaciteti: 10 palë këpucë.
* E disponueshme në ngjyrën sonoma.

Dimensionet:
Gjatësia: 60 cm.
Thellësia: 34.5 cm.
Lartësia: 91.5 cm.
Trashësia: 16 mm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira.
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.