BackBack

JASTEK 'WHITE XMAS' BLACK/WHITE 45X45CM/ CODE 2-40-208-0004

Lek 2,800 Lek 1,400

JASTEK 'WHITE XMAS' BLACK/WHITE 45X45CM/ CODE 2-40-208-0004

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

JASTEK 'WHITE XMAS' BLACK/WHITE 45X45CM/

CODE 2-40-208-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.