BackBack

JASTEK W/FILLING WHITE 45X45CM/CODE 3-40-803-0204

Lek 3,900 Lek 2,340

JASTEK W/FILLING WHITE 45X45CM/ CODE 3-40-803-0204

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

JASTEK W/FILLING WHITE 45X45CM/

CODE 3-40-803-0204

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.