BackBack

IPAD PROTECTIVE 19.5X24.6X2CM/CODE 3-70-063-0018

Lek 1,900

IPAD PROTECTIVE 19.5X24.6X2CM/ CODE 3-70-063-0018

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

IPAD PROTECTIVE 19.5X24.6X2CM/

CODE 3-70-063-0018

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.