BackBack

GOTE WISKEY 390CC TEMP/STACK D:10 H:9,7CM/CODE SP520084K6

Lek 4,800 Lek 3,360

GOTE WISKEY 390CC TEMP/STACK D:10 H:9,7CM/ CODE SP520084K6 Reference: SP520084K6 Height:9,9Length:9,65Width:0

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

GOTE WISKEY 390CC TEMP/STACK D:10 H:9,7CM/

CODE SP520084K6

Reference:
SP520084K6
Height:9,9
Length:9,65
Width:0
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.