BackBack

GLOB WOODEN/ BLUE/NATURAL 22Χ20Χ32/CODE 3-70-803-0089

Lek 6,600 Lek 5,280

GLOB WOODEN/ BLUE/NATURAL 22Χ20Χ32/ CODE 3-70-803-0089

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

GLOB WOODEN/ BLUE/NATURAL 22Χ20Χ32/

CODE 3-70-803-0089

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.